1147
72197

MATTA.

Lähtöhinta
10 000 - 12 000 SEK
872 - 1 050 EUR
912 - 1 100 USD
Vasarahinta
15 500 SEK
MATTA.

Partly worn, stains, folding wear, minor damages. The ends are slightly damaged.

Ställvis slitage, fläckar, trampveck, smärre skador. Kortsidorna något skadade.

Muut tiedot