1138
72169

Albert Hoffsten

(Ruotsi, 1887-1927)
Lähtöhinta
2 000 - 3 000 SEK
174 - 262 EUR
182 - 274 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Albert Hoffsten
(Ruotsi, 1887-1927)

Mytologiskt motiv.

Signerad A. Hoffsten och daterad -24. Akvarell 31 x 30 cm.