"Essence"
Signerad N Edenmont och numrerad 1/50 och daterad 2010-14. Pigmentprint, bildstorlek 58 x69 cm, ramstorlek 78 x 90 cm.
Upplagan släpps under våren 2015 men detta första exemplaret säljs redan nu, exklusivt för Barndiabetesfonden.
Säljes till förmån för Barndiabetsfonden