Endel Kõks

(Estland/Sverige, 1912-1983)
Endel Kõks
(Estland/Sverige, 1912-1983)

Endel Köks, "Turkish peasants".

Sign. 78/79. Öljy kankaalle 91 x 76 cm.

Iänmukaista kulumaa.

Alkuperä - Provenienssi

Estee Gallery, Toronto.

Vasarahinta
2 900
33 263
3 035
Lähtöhinta
2 000 - 3 000 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (25 tarjousta)
13. joulu 2020 15:40
2 900 EUR
13. joulu 2020 15:39
2 800 EUR
13. joulu 2020 15:39
2 800 EUR
13. joulu 2020 15:39
2 700 EUR
13. joulu 2020 15:39
2 600 EUR
13. joulu 2020 15:38
2 500 EUR
13. joulu 2020 15:38
2 400 EUR
13. joulu 2020 15:38
2 300 EUR
13. joulu 2020 14:02
2 200 EUR
8
11. joulu 2020 23:00
2 100 EUR
9
11. joulu 2020 23:00
2 000 EUR
8
11. joulu 2020 22:59
1 950 EUR
9
11. joulu 2020 22:59
1 900 EUR
8
11. joulu 2020 22:58
1 850 EUR
9
11. joulu 2020 22:58
1 800 EUR
8
10. joulu 2020 15:22
1 700 EUR
10. joulu 2020 8:36
1 650 EUR
9. joulu 2020 21:04
1 600 EUR
7. joulu 2020 18:37
1 500 EUR
1. joulu 2020 11:53
900 EUR
1. joulu 2020 0:09
820 EUR
28. marras 2020 11:35
800 EUR
27. marras 2020 22:53
700 EUR
27. marras 2020 15:34
600 EUR
27. marras 2020 14:38
500 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet