Sofia Nordström

(Suomi, 1823-1887)
Sofia Nordström
(Suomi, 1823-1887)

SOFIA NORDSTRÖM, JÄRVIMAISEMA.

Sign. 1873. Öljy kankaalle 75 x 52 cm.

Iänmukaista kulumaa. Krakeloitunut. Vähäistä maalipinnan irtoamista.

Muut tiedot

Mukana öljyluonnos, 75x52 cm.

Vasarahinta
920
10 552
963
Lähtöhinta
1 000 - 1 500 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (9 tarjousta)
14. kesä 2020 15:03
920 EUR
14. kesä 2020 15:01
900 EUR
14. kesä 2020 15:00
880 EUR
14. kesä 2020 14:59
860 EUR
14. kesä 2020 14:58
840 EUR
14. kesä 2020 14:55
820 EUR
14. kesä 2020 14:49
800 EUR
14. kesä 2020 11:34
550 EUR
1. kesä 2020 21:58
500 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia