Carolus Enckell

(Suomi, 1945-2017)
Carolus Enckell
(Suomi, 1945-2017)

CAROLUS ENCKELL, "ARKITEKTON II".

Sign. 2008. Öljy ja vaha balsalevylle 38 x 24 cm.

Yleisvaikutelma hyvä.

Alkuperä - Provenienssi

Galerie Forsblom.

Vasarahinta
2 105
24 144
2 203
Lähtöhinta
500 - 700 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (36 tarjousta)
8
17. marras 2019 16:22
2 105 EUR
9
17. marras 2019 16:22
2 005 EUR
8
17. marras 2019 16:22
2 005 EUR
9
17. marras 2019 16:21
1 560 EUR
8
17. marras 2019 16:20
1 510 EUR
9
17. marras 2019 16:20
1 505 EUR
8
17. marras 2019 16:20
1 255 EUR
9
17. marras 2019 16:20
1 205 EUR
8
17. marras 2019 16:18
1 019 EUR
16. marras 2019 15:36
999 EUR
16. marras 2019 15:35
980 EUR
8
16. marras 2019 15:35
960 EUR
16. marras 2019 15:35
940 EUR
8
16. marras 2019 15:35
920 EUR
16. marras 2019 15:35
900 EUR
8
16. marras 2019 15:35
880 EUR
16. marras 2019 15:35
860 EUR
8
16. marras 2019 15:35
840 EUR
13. marras 2019 19:22
820 EUR
8
13. marras 2019 19:22
800 EUR
12. marras 2019 7:36
760 EUR
8
12. marras 2019 7:36
740 EUR
10. marras 2019 4:30
720 EUR
10. marras 2019 2:57
700 EUR
10. marras 2019 2:57
699 EUR
10. marras 2019 2:56
520 EUR
10. marras 2019 2:56
500 EUR
10. marras 2019 2:56
440 EUR
10. marras 2019 2:56
420 EUR
9. marras 2019 8:33
400 EUR
5. marras 2019 13:37
300 EUR
4. marras 2019 22:42
270 EUR
3. marras 2019 11:41
250 EUR
1. marras 2019 21:46
200 EUR
1. marras 2019 19:18
110 EUR
1. marras 2019 16:46
100 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet