OLLI LYYTIKÄINEN, "LUMIUKKO".
Sign. 1975. Vesiväri ja guassi paperille 40x30.5 cm.
Ei tutkittu ilman kehyksiä.
"Olli Lyytikäinen, retrospektiivi", Salon taidemuseo 2014.
"Olli Lyytikäinen", Nordiska Akvarellmuseet 2014.
"Olli Lyytikäinen", Kiasma 2000.