Modern Art & Design 660
Huutokauppa: 19.−20. marraskuuta 2024
Important Winter Sale 661
Huutokauppa: 11.−13. joulukuuta 2024
211
1111498

Oscar Kleineh

(Suomi, 1846-1919)
Lähtöhinta
10 000 - 12 000 EUR
113 000 - 136 000 SEK
10 300 - 12 400 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Oscar Kleineh
(Suomi, 1846-1919)

OSCAR KLEINEH, MERIMAISEMA.

Sign. Öljy kankaalle, 39x57 cm.

Vähäistä kulumaa. Krakeloitunut.