206
1114790

Hugo Simberg

(Suomi, 1873-1917)
Lähtöhinta
500 - 600 EUR
5 510 - 6 610 SEK
532 - 638 USD
Vasarahinta
650 EUR
Hugo Simberg
(Suomi, 1873-1917)

LUUTAMUMMO I.

Sign. 1899. Viivasyövytys, laatan koko n. 9,6x7 cm.

Ei tutkittu ilman kehyksiä.

Alkuperä - Provenienssi

Magnus Enckellin perhe.

 Piilota
 Näytä lisää

Important Spring Sale 657

488. An important brooch with pearls and diamonds, C.E. Bolin, St Petersburg 1899-1908, owner of the workshop Sofia Schwan.
Lähtöhinta
300 000 - 350 000 SEK
Tämänhetkinen tarjous:
- SEK