Sign. 1899. Viivasyövytys, laatan koko n. 9,6x7 cm.
Ei tutkittu ilman kehyksiä.
Alkuperä - Provenienssi
Magnus Enckellin perhe.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui