James Rosenquist

(Yhdysvallat, 1933-2017)
James Rosenquist
(Yhdysvallat, 1933-2017)

JAMES ROSENQUIST, "YELLOW LANDING"

Sign. 1974. Litografia, 46/86, 83x190 cm.

Ei tutkittu ilman kehyksiä.

Vasarahinta
2 105
23 176
2 239
Lähtöhinta
1 700 - 2 200 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (15 tarjousta)
16. huhti 2018 19:57
2 105 EUR
16. huhti 2018 19:56
2 005 EUR
16. huhti 2018 19:56
2 005 EUR
16. huhti 2018 19:56
1 855 EUR
16. huhti 2018 19:56
1 805 EUR
16. huhti 2018 19:56
1 755 EUR
16. huhti 2018 19:55
1 705 EUR
16. huhti 2018 19:55
1 655 EUR
16. huhti 2018 19:55
1 555 EUR
16. huhti 2018 19:54
1 505 EUR
16. huhti 2018 19:51
1 500 EUR
10. huhti 2018 22:27
1 300 EUR
7. huhti 2018 9:58
666 EUR
5. huhti 2018 18:50
110 EUR
5. huhti 2018 13:35
100 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Kuvan käyttöoikeudet

 Piilota
 Näytä lisää

Important Spring Sale 657

479. A rare and important jewelled 18K gold and enamel box by Bolin Moscow 1912–1917.
Lähtöhinta
50 000 - 60 000 SEK
Tarjoushistoria
48 000

tarjouksesi
46 000

tarjouksesi
Tämänhetkinen tarjous:
48 000 SEK