Juan Gopar

(Espanja, Syntymävuosi 1958)
Juan Gopar
(Espanja, Syntymävuosi 1958)

JUAN GOPAR, Lokakuu.Sign. och dat. -91.

Seka tekniikka levylle, 105x80 cm.

Yleisvaikutelma hyvä.

Näyttelyt

Galerie Kaj Forsblom.

Tarjottu
250
2 868
262
Lähtöhinta
600 - 800 EUR
Pohjahintaa ei ole saavutettu
Tehdyt tarjoukset (8 tarjousta)
13. marras 2017 18:46
250 EUR
13. marras 2017 18:40
210 EUR
13. marras 2017 15:45
110 EUR
13. marras 2017 14:32
100 EUR
13. marras 2017 14:06
65 EUR
11. marras 2017 21:17
60 EUR
9. marras 2017 19:40
55 EUR
7. marras 2017 21:44
50 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet