Helene Schjerfbeck

(Suomi, 1862-1946)
Helene Schjerfbeck
(Suomi, 1862-1946)

HELENE SCHJERFBECK, "TOIPILAS".

Sign. Värilitografia, 45/70, 49,5x69,5 cm.

Muut tiedot

Vasarahinta
8 600
98 642
9 000
Lähtöhinta
7 000 - 9 000 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (21 tarjousta)
11
14. joulu 2016 18:42
8 600 EUR
10
14. joulu 2016 18:42
8 400 EUR
9
14. joulu 2016 18:39
8 200 EUR
11
14. joulu 2016 18:39
8 000 EUR
9
14. joulu 2016 18:39
8 000 EUR
11
14. joulu 2016 18:05
7 700 EUR
9
14. joulu 2016 18:05
7 500 EUR
9
14. joulu 2016 17:11
7 300 EUR
10
14. joulu 2016 16:36
7 100 EUR
9
14. joulu 2016 16:36
7 000 EUR
9
14. joulu 2016 16:36
6 900 EUR
10
14. joulu 2016 16:36
6 700 EUR
9
14. joulu 2016 13:38
6 500 EUR
8
12. joulu 2016 20:12
5 100 EUR
11. joulu 2016 12:43
4 200 EUR
5. joulu 2016 7:40
2 500 EUR
5. joulu 2016 5:01
2 144 EUR
2. joulu 2016 10:28
2 000 EUR
2. joulu 2016 2:39
1 777 EUR
1. joulu 2016 23:00
1 500 EUR
1. joulu 2016 19:52
500 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS