Helene Schjerfbeck

(Suomi, 1862-1946)
Helene Schjerfbeck
(Suomi, 1862-1946)

HELENE SCHJERFBECK, PUKUKUVA (LEIPURIN TYTÄR / VALKOPUKUINEN TYTTÖ).

Sign. Litografia 68/90. Lehden koko 65x52 cm.

Näyttelyt

Vastaava vedos näyttelyissä: Katso Helene Schjerfbeck 150, Ateneum s. 309.

Kirjallisuus

H. Ahtela nro 828. Helene Schjerfbeck 150, Ateneum nro 622.

Muut tiedot

Vasarahinta
2 700
30 591
2 817
Lähtöhinta
3 200 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (16 tarjousta)
9
26. touko 2015 16:15
2 700 EUR
26. touko 2015 15:49
2 600 EUR
9
26. touko 2015 9:47
2 500 EUR
22. touko 2015 17:50
1 900 EUR
8
21. touko 2015 8:41
1 850 EUR
19. touko 2015 10:32
1 800 EUR
18. touko 2015 17:08
1 550 EUR
18. touko 2015 9:29
1 500 EUR
15. touko 2015 18:15
1 150 EUR
15. touko 2015 3:18
1 100 EUR
14. touko 2015 17:39
1 050 EUR
14. touko 2015 11:25
1 000 EUR
10. touko 2015 20:55
777 EUR
10. touko 2015 18:17
650 EUR
10. touko 2015 13:13
600 EUR
10. touko 2015 11:26
444 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS