Online-teemahuutokaupat
Ceramic design by Kyllikki Salmenhaara E1118
Huutokauppa:
Carl Oscar Borg – Depicter of the American West F582
Huutokauppa:
Franco Costa F574
Huutokauppa:
A Worldwide Private Collection F579
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art F511
Huutokauppa:
Classical Antiques F577
Huutokauppa:
Helsinki Winter Sale F504
Huutokauppa:
Modern Art & Design 660
Huutokauppa: 19.−20. marraskuuta 2024
Important Winter Sale 661
Huutokauppa: 11.−13. joulukuuta 2024
248
469770

KANSIO, 36 KÄSINVÄRITTETTYJÄ LITOGRAFIAA.

Lähtöhinta
8 000 - 9 000 EUR
90 600 - 102 000 SEK
8 250 - 9 280 USD
Vasarahinta
8 100 EUR

Souvenirs de Saint-Pétersbourg, collection de lithographies représentant des sujets nationaux, des équipages de ville et de voyages. [Suveniry Sankt Peterburga.] St. Petersburg: Alexandre Pluchart, 1825. By various artists and lithographers, kuvien koko noin
18x27 cm.

Kirjallisuus

Kaksi litografiaa 4 ja 7 on esitetty sivulla 326: St.Petersburg aroud 1800 Masterpiecec from the State Hermitage Museum. Kultustiftung Ruhr. Essen 1990.

 Piilota
 Näytä lisää

Modern Art & Design 660

504. Vivianna Torun Bülow-Hübe, a pendant, silver with turquoises, executed in her own studio, most likely 1950's.
Lähtöhinta
15 000 - 20 000 SEK
Tämänhetkinen tarjous:
- SEK