WOLDEMAR TOPPELIUS, öljy kankaalle, sign. ja päiv. 1916.
Merimaisema. 45x67.
Värihilseily ja pintalikaa.
Alkuperä - Provenienssi
Galerie Hörhammer 1965
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui