"IF INSIDE IS LET IN (THE HAGUE)".
A tergos sign. Kromogeeninen värivedos, 2/5, 85x85 cm.
Nordiska Akvarellmuseet, Skärhamn Ruotsi 2008; Carnegie Art award Listasafn Islands Reykjavik, Ruotsin kuninkaallinen taideakatemia Tukholma, Kunsternas hus Oslo, Helsingin Taidehalli 2010.