12 taiteilijaa. Litografioita. Sign. Carolus Enckell, Mauri Favén, Jorma Hautala, Erkki Hervo, Reino Hietanen, Juhani Linnovaara, Sakari Marila, Jukka Mäkelä, Jarmo Mäkilä, Ulla Rantanen, Jaakko Sievänen, Jan Kenneth Weckman. Kansion koko 72x51 cm.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui