A Swedish Rococo 18th Century corner commode.

Length 84, deeph 61, height 84 cm.

2 lås saknas,
fanerskador,
genomslipningar,
torksprickor
maskangrepp
hörn på mellersta lådan med avslag
hörn på nedersta lådan med avslag

Lähtöhinta
20 000 SEK
Ota yhteyttä
Björn Extergren
Tukholma
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai – perjantai klo 9–13

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9–13

Asiakaspalvelu