ETCHINGS, 4 pieces, one of wich Hans Wigert
Hans Wigert, signerad och numrerad E.A, plåtstorlek 32,5 x 30 cm.
Ulla Fries, signerad och numrerad 62/90, daterad -77, plåtstorlek 14,5 x 18 cm.
Lars Nyberg, signerad och numrerad 1/100, plåtstorlek 17,5 x 11 cm.
Lisa Andén, "I skymningen", signerad och numrerad 11/40, daterad -12, plåtstorlek 28 x 14 cm.
Not framed. Minor scratches and folds.
Galerie Belle, Västerås,