ETCHINGS, 3 pieces, one of wich Hans Wigert
Hans Wigert, utan titel, signerad och numrerad 3/15, plåtstorlek 27 x 28 cm.
Hans Wigert, utan titel fågel med ljus, signerad, plåtstorlek 7 x 10 cm.
Ulla Fries, "Flugan", signerad och daterad -76, plåtstorlek 29 x 25 cm.
Not framed. Handling folds.
Galerie Belle, Västerås.