Signed Fanny Brate and dated 1889. Room Divider/Folding Screen, four sections/panels. Canvas, each section 150.5 x 40 cm.
Hål, slitage, färgbortfall.
Alkuperä - Provenienssi
The artist's family.
Muut tiedot
.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui