A pair of Gustavian late 18th century stools by M Lundberg, master 1775.
Förgyllda och bronserade. Stoppad sits. Snidad dekor av tandsnitt. Raka kannelerade ben med rosettanfanger. Signerade ML.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui