Miten tilaan kuljetuksen?
Kun olet suorittanut maksun voit tilata kuljetusken Omat Sivut -osion kautta
Milloin esineeni toimitetaan?
Uppfodrad duk, gulnad fernissa, retuscher, krackelerad, skrapmärken längs ramkant.
Alkuperä - Provenienssi
Earlier in Earl Howe's collection according to label on verso.
Muut tiedot
On verso text: "Ant. Frans. van der Meulen peint. 1667".
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui