Men's watch in gold with gold link. Chronograph. Push pieces are gilded. Caliber Valjoux 72.
Slitage. Boett med repor och nagg. Anlöpning på visare. Enstaka obetydliga repor på urtavla. Glas med repor. Tryckknappar med slitage. Skada på band. Ej funktionstestad.