Lisätietoja ja kuntoraportit
Tukholma
Eva Seeman
Johtava asiantuntija, moderni ja nykyaikainen taidekäsityö & design
An Edward Hald engraved glass vase, Orrefors 1955.
Decorated with flying birds, signed and dated -55. Height 36,5 cm.
Obetydligt slitage.
Alkuperä - Provenienssi
Gunnar Hävermark Collection, no 162, sold at Bukowskis in 2004, sale 531, lot 1111.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui