A set of six Russian 19th century silver-gilt and enamle tea-spoons, unidentified makers mark, St. Petersburg.
Förgyllda, med dekor av cloisonnéemalj i mörkblått, turkost, grönt, brunt och vitt. Bladets insida med gravyr.
Obetydligt slitage.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui