OKÄND KONSTNÄR 1700-TAL , Glasmålningar, ett par, ej signerade.
Herdarnas tillbedjan. Glasmålningar, ett par. Vardera 25 x 18,5 cm. Äldre förgyllda ramar.
Obetydliga repor.