Signed F. Vichi, Firenza. Marble. Height 90 cm and stone base 111 cm.
Nagg och skador. Saknade delar samt lösa delar. Äldre lagningar. Ytsmuts. Tre fingrar samt 3 cm stor flisa ifrån basen medföljer.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui