A Swedish 19th century 127 piece silver table-service, makers mark of Gustaf Möllenborg, Stockholm 1843-1861.
Engraved monogram for the family Scharp and Casparsson.
Bruksslitage. Matknivar med stålblad ej inkluderade i vikt.
Alkuperä - Provenienssi
Monogram för Scharp och Casparsson.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui