Halvklotband. Editions de l'Architecture D'aujourd'hui, Boulogne, 1935.
Gulnad, veck, slitage och märken på pärmen, ägarmärkning på försättsbladen i relief. Stämpelmärkning på löst försättsblad. Ej genomgången.
Alkuperä - Provenienssi
Formens Hus, Hällefors, Sweden.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui