An Arne Jacobsen black leather 'Egg' chair, Fritz Hansen, Denmark, circa 1960.
Marked FH in white.
Smärre repor och slitage.
Täydennyslista
Bevisligen inköpt omkring år 1960. Family provenance since circa 1960.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui