Signed E de Kermadec. Executed 1953. Canvas 51 x 67 cm.
Obetydlig krackelyr och ytsmuts.
Alkuperä - Provenienssi
Galerie Louis Leiris/Galerie Simon, Paris. Arthur Lenars & Co., Paris.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui