ALBERT GABRIEL RIGOLOT, olja på duk. Signerad och daterad 1896.
Signed A. Rigolot and dated Bou Saada 1896. Canvas 55.5 x 46 cm.
Slitage. Smärre krackelyr.
Alkuperä - Provenienssi
Privat samling Västkusten
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui