33
301658

An Arne Jacobsen palisander and steel table, Fritz Hansen 1966.

Lähtöhinta
4 000 - 6 000 SEK
353 - 530 EUR
368 - 552 USD
Vasarahinta
10 500 SEK
Lisätietoja ja kuntoraportit
Eva Seeman
Tukholma
Eva Seeman
Johtava asiantuntija, moderni ja nykyaikainen taidekäsityö & design
+46 (0)708 92 19 69

Model 3600.

Smärre fanernagg, kompletterade skruvar.

Kirjallisuus

Carsten Thau, Kjeld Vindum, "Arne Jacobsen", modellen avbildad på sid 168.