Signed Torsten Jovinge and dated 1926 on verso. Panel 37.5 x 46 cm.
Pannå bär slitage längs kanterna och smärre märken. Smärre retusch i högre kant. Nyligen rengjord av professionell konservator.
Alkuperä - Provenienssi
The artists family.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui