A pair of 'Lovö' pine stools by Axel Einar Hjort, Nordiska Kompaniet, 1930's.
Height 44 cm.
Slitage, repor, torrsprickor.(2)
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui