A German late 17th- /early 18th century parcel-gilt plate, unknown makers mark, Hamburg 1698-1708.
Diam. 28,5 cm, weight 255 g.
Täydennyslista
Mitten av fatet med liten lagning.
Alkuperä - Provenienssi
The collection of Sten Röing.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui