EDWARD RUSCHA, färglitografi, 1991, signerad och numrerad 41/100, utgiven av Paris Review.
"Anchor in sand", 53,3 x 81,3 cm (BFK Rives).
Ej examinerad ur ram.
Kirjallisuus
Engberg 213.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui