Signerad E.B. From "Vill du läsa I", page 20, picture 30, 31. Watercolour and ink 22 x 15 cm.
Alkuperä - Provenienssi
The Beskow Family.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui