An Edvin Ollers engraved glass beaker with stand, Elme 1933.
Engraved by Emil Weidlich. Total height 24 cm.
Cover missing.
Täydennyslista
Cover missing.
Alkuperä - Provenienssi
Foten med graverad inskription: KUNGL. SKÅNSKA TRÄNGKÅRENS OFFICERSKÅR 11-3-1933.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui