A Joé Decomps patinated bronze figure of a woman, first half of 19th century, signed.
Patinerad brons på sockel av röd marmor, kvinna med på ryggen korslagda armar. Signerad Joé Decomps gjutarstämplel Susse Frères Editeurs. Höjd 26 cm.
Sockel med obetydliga nagg.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui