WIFREDO LAM, 8st färglitografier, 1974, samtliga signerade och numrerade 35/262, utgivna av AH Grafik, Stockholm.
Ur: "Pleni Luna". 65 x 50 cm.
Förvarade lösa i skyddsportfölj. Textsidor medföljer.
En ramad.
Ej examinerad ur ram.
Omfattas av följerätt (d). Droit de suite.