Fanerat med jakaranda och lönn. Nyckelskyltar av förgylld mässing. Skiva av grå kalksten. Inläggningar av rosettupphängd lagergirland och blommor. Längd 51, bredd 36, höjd 73,5 cm.
Torksprickor.
Key missing.