Fanerad med björk, amarant, jakaranda och lönn. Beslag av mässing. Skiva av röd kalksten. Tre lådor. Inläggningar av vinrankor, tulpaner och fruktkorg. Längd 90, bredd 53, höjd 80 cm. Nyckel medföljer.
Smärre fanerlagningar.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui