1371
133941

A pair of Russian Empire candlesticks.

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
530 - 707 EUR
564 - 752 USD
Vasarahinta
9 000 SEK

Förgylld brons. Kolonnformat skaft på rund fot. Reliefdekor av änglar, ymnighetshorn och vakter i portaler. Höjd 23,5 cm.

Smärre bucklor. (2)

Luo tili Bukowskilla
  • Aloita myyminen ja ostaminen
  • Tallenna suosikkiesineitä
  • Tallenna hakuja
Onko sinulla jo asiakastili?