A Josef Frank sofa table, model 2139, Firma Svenskt Tenn.
Modell 2139. Rund rotfanerad skiva, kantsarg och tre ben av valnöt. Diameter 120 cm, höjd 48 cm.
Obetydligt slitage.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui