"Brev"
Signerad L. Cronqvist och daterad 1979. Duk 50 x 57 cm.
Galerie Belle, Västerås
Galerie Belle, Västerås, Utställning nr 198, 1980.
Museet Kulturhuset, Borås, 1981, kat nr 46.