Lithograph in colours, 1952, signed in pencil and numbered 152/200. L. 37,5 x 53,5 cm. S. 38 x 56 cm.
Missfärgad, kraftigt missfärgad efter passepartout, små fläckar. Färgerna något bleknade.
Kirjallisuus
Mourlot 61.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui