MATTA. Rölakan. 268,5 x 193 cm. Signerad MÅ. Sverige 1900-talets andra hälft.
Grönrödmelerad botten med benvitgråmelerad bård och polykroma geometriska mönster.
Stains.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui