Förgylld brons. Kolonnskaft på rund fot. Dekor av palmetter, margueriter och pärlstav. Höjd 25,5 cm. (2)
En ljusmanschett med bucklor.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui